Dozorca Parkingowy

Work Service S.A. jest liderem na polskim rynku w zakresie usług Human Resources. W związku

z projektem realizowanym dla naszego Klientafirmy z branży technologicznej – poszukujemy osób na stanowisko:

Nr ref.: DP/WS-04/R

Nr rej.: 2010/3

Miejsce pracy: Racibórz

Główne zadania na stanowisku:

·         Pilnowanie porządku na parkingu

·         Obsługa Klientów obiektu parkingowego

Od kandydatów oczekujemy:

·         Sumienności, uczciwości, dyspozycyjności

·         Niekaralności

·         Mile widziane osoby posiadającej orzeczenie o stopniu niepełnosprawności

Wybranym kandydatom oferujemy:

·         Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego

·         Praca na terenie dużego obiektu handlowego

·         Udział w programach lojalnościowych

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego wraz z zaznaczeniem numeru referencyjnego na adres: cv.katowice@workservice.pl lub Work Service S.A., ul. Kopernika 6, 40 – 064 Katowice, tel. (0-32) 607 09 90, 91.

Informujemy, ze kontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Nadesłanych dokumentów nie zwracamy.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych (Dz. Ust Nr 133 poz.883)”.

[ 21/04/2008 ]