Monter kominków

Agencja Work & Business Solutions, reprezentująca pracodawców zagranicznych poszukuje dla swojego klienta, pracowników na stanowisko:

Belgia

Opis stanowiska pracy:

Praca przy montażu kominków: obejmuje zarówno montaż obudowy kominków, elementów  ozdobnych oraz podłączenie instalacji.

Wymagania wobec kandydatów:

- doświadczenie w samodzielnym montażu kominków,

- znajomość jednego z języków: angielskiego, niemieckiego lub francuskiego,

- staranność i dokładność w montażu i wykończeniu elementów kominków.

Oferujemy:

- kontrakt na 6 miesięcy,
- zatrudnienie na pełny etat,

- zapewniamy mieszkanie oraz polskojęzyczną osobę jako wsparcie

- umowy, zawierające warunki kontraktu, są podpisywane przed wyjazdem w Polsce

Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Pracy nr 1707/1b

NIE POBIERAMY ŻADNYCH OPŁAT OD KANDYDATÓW

Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta, prześlij nam swoje CV ze zdjęciem w załączonym pliku, na adres e-mail: budowa@wbspraca.pl

 w temacie maila prosimy o wpisanie monter kominków.

Zapraszamy również do odwiedzenia naszej strony internetowej  www.wbspraca.pl

Dane kontaktowe:

Work & Business Solutions

ul. Grochowa 7

30-731 Kraków

tel.  (0-12) 398 41 44

fax. (0-12) 398 41 10

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)".

[ 21/10/2008 ]